Türkiye’nin En Kapsamlı Dergi Platformu Dergilik.com Açıldı!

31 Ocak 2024 Yazan: admin  
Kategori: Dergi & Fanzin, Edebiyat, Sanat

Türkiye’nin en kapsamlı dergi platformu açıldı!

Haftalık ve aylık haber dergileri, , düşünce, müzik, -, bilim, tarih, mizah, spor… ve birçok kulvardan yüzlerce derginin her yeni sayısının güncellenip tanıtıldığı bir site: !

bu yoğun çabayı üstlendi. Çünkü, dergiler, hayatımızın en önemli değerlerinden biridir. Bilginin katlanarak arttığı bir çağda haftalık, aylık, iki, üç aylık dergiler durup düşünmenin, her olay ve olguyla ilgili resmi topluca görmenin en doğru araçlarıdır! Sanal tahakkümün ve görsel hâkimiyetin kendini her geçen gün daha da hissettirdiği bir ortamda dergiler, şüphesiz, bilgiden derinliğe uzanan kulvarda hiç vazgeçilmeyecek kilometre taşları olmaya devam edecekler. Türkiye gibi, bir yönüyle dergi mezarlığı sayılabilecek bir ülkede her şeye rağmen dergiler, yürüyüşlerini bir tür bayrak yarışı misyonuyla devam ettiriyorlar.

, Türkiye’deki dergilerin tümünü görmeyi amaçlayan bir site.

Dergilik ekibi, ayrım gözetmeksizin bütün dergileri kapsayan ortak bir portalın eksikliğini görerek faaliyete geçti.

Dergilik

Dergi okurlarının, içeriklerini merak ettiği birçok dergi olmasına rağmen, tüm dergilere ait bilgileri toplu olarak bulacağı bir platform olmadığı için dergi gündemlerini takipte zorlandığını biliyoruz. Okurlar bazen bazı dergilerin içerik, dosya ve çeşitli konularından sonradan haberdar olabiliyor. , bu eksikliği ve ihtiyacı gidermek için çalışmaya başladı. Ve zamanla, oluşacak arşiv imkanıyla, dergilerin önceki sayılarına yönelik ihtiyaçları da karşılayacak.

Sitede hayatımızla ilgili farklı haber, röportaj ve anketlere de yer verilecek.

Ve ’da yakın gelecekte tüm dünyadan çeşitli seçkin dergilerin tanıtımı da yapılacak…

www.dergilik.com

SanatLog.com