Anjelika Akbar ”İçimdeki Türkiyem” ile Kendi Türkiye’sini Anlatıyor!

28 Eylül 2024 Yazar: admin  
Kategori: Etkinlik Cetveli, Konser, Müzik, Müzik Albümleri

Ödüllü piyanist ve besteci , “İçimdeki Türkiyem” projesi ile yaşadığı, hissettiği, etkilendiği Türkiye’yi önümüzdeki aylarda piyasaya çıkaracağı kitap, albüm ve Anadolu’da vereceği bir dizi konser ile anlatıyor! çının, Anadolu konserlerinin ilki 07 Ekim 2024, Çarşamba akşamı saat 20:30′da Caddebostan Kültür Merkezi’nde!

’ın, Türkiye’deki yaşamına ait tüm duygu birikimlerini dışa vurduğu “İçimdeki Türkiyem” projesi aynı ismi taşıyan kitap ve albümün yanı sıra Anadolu’nun çeşitli kentlerinde gerçekleştirilecek bir dizi konserden oluşuyor. çı, kitabını, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda başlayacak konserlerden edindiği izlenimlerle tamamlamayı hedefliyor.

Anjelika Akbar

400′den fazla bestesi bulunan , Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konserinde bu topraklardan, insanlardan, olaylardan ve yaşadıklarından etkilenerek bestelediği “Doğu Fantezisi”, “Anadolu Esintileri” gibi bestelerine yer verecek. Başarılı piyanist, “İçimdeki Türkiyem” konserinde aynı zamanda Ulvi Cemal Erkin, İlhan Baran, Cemal Reşit Rey, Ali Darmar gibi ünlü Türk bestecilerinin eserlerini de seslendirecek.

07 Ekim 2024, Çarşamba günü saat 20:30′da, Caddebostan Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak olan konserin ardından satışa sunulacak albümlerini hayranları için imzalayacak.
Bu anlamlı konserin biletleri Biletix’ten temin edilebilir.

, tüm eserleriyle, tüm dünyada Universal Taxim tarafından temsil edilmektedir.

Anjelika Akbar

info@umusictaxim.com - www.umusictaxim.com
Bebek Mah. Selçuk Sok. No. 4/4 34342 - Bebek - İstanbul - Türkiye
T.+902123581700 - F.+902123581704

SanatLog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!