Cenk Erdoğan Trio ‘‘Kanyon’da Caz Havası Vol.13’’te!

Artık bir pazar klasiği haline gelmiş olan Kanyon’da Caz Havası konserlerinin on üçüncü performansı Türk Caz müziğinin önemli isimlerinden biri olan Cenk Erdoğan ile 28 Mart Pazar günü devam ediyor. Kanyon yaz saati uygulamasına geçiyor, caz havası 13:00-15:00 saatleri arasında esmeye başlıyor.

Türk klasik müziği alanında yürüttüğü çalışmalar, perdesiz gitarda bağlama ve tanburdan etkilenerek geliştirdiği özel tekniği ve caz armonizasyonlarını geleneksel melodilerle birleştirerek yaptığı çalışmalarla yurtdışındaki uzmanların da ilgisini çeken Cenk Erdoğan, Kanyon’da Caz Havası’nın bu haftaki konuğu oluyor.

2004 yılında Amerika’daki önemli müzik okullarından “Berklee College of Music” ve “Queens College of Music”e davet edilen ve buralarda perdesiz gitar üzerine atölye çalışmaları düzenleyip konserler veren sanatçıyı 28 Mart Pazar günü 13:00-15:00 arasında Kanyon’da izleyebilirsiniz.

Keyifli bir Pazar günü Kanyon’da caz havası almak isteyen herkesi 28 Mart Pazar günü Kanyon’a Cenk Erdoğan Trio konserine bekliyoruz.

Tarih: 28 Mart 2023

Yer: Kanyon Aktivite

Saat: 13:00-15:00

SanatLog Haber

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

1 Tweet

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType