İstanbul’da Afrikalı Bir Ozan: Enzo Ikah

Kongo’dan İstanbula olan serüveni, müziğindeki isyan ve gözyaşları, bir de üzerine alınteri pırıltıları ekleyin; işte ortaya çıkan albüm: “Red, Black and White”.

- İnsan ne zaman vazgeçerse zulmetmekten, Enzo Ikah o zaman vazgeçer yapmaktan…

15 Ekim Cuma akşamı Enzo Ikah, Kadıköy etiketiyle yayınlayacağı “Red, Black and White” albümünün tanıtım partisinde İstanbul Live’da sahne alıyor. 21:30 da başlayacak etkinlikte önce Enzo ve albüme vokalleriyle katkı sağlayan müzisyen arkadaşları albümdeki parçaları seslendirmek için sahnede olacak. Albümünü üzerine inşa ettiği , ve ile geçecek bu sahne performansının hemen ardından İstanbul’daki müzikal serüveninde Enzo’yu asla yalnız bırakmayan Bandista sahne alarak partiyi yüksek bir enerjiyle sürdürecek. Albüm için hazırlanmış klipler ve dj performansları ise bu özel gecenin diğer sürprizleri. Gecede ayrıca giriş ve dans için ücret alınmıyor.

Bir sürgünün ilk ürünü “Red, Black and White” albümünü selamlamak, Enzo Ikah ve İstanbul’daki ailesiyle böyle bir albüm tanıtım partisinde birlikte olmak için 15 Ekim Cuma Saat 21:30 da İstanbul Live’da buluşalım.

15 Ekim Cuma 21:30
İstanbul Live
Adres: İstiklal Cad. Atıf Yılmaz Cad. No: 17A (Ağa Camii Sokağı) Beyoğlu/İstanbul
+18 Yaş Sınırı Uygulaması vardır.
Giriş Ücretsizdir!
* Organizasyonla iletişime geçmek için OpzZz! adına Nazlı Bilgiç ile görüşülebilir: 0535 770 56 12

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType