Kerem Görsev Quartet Kanyon’da Caz Havası Vol.18′de | SanatLog

Kerem Görsev Quartet Kanyon’da Caz Havası Vol.18′de

Bekleyiş sona eriyor! Kanyon’da Caz Havası’nın en çok beklenen isimlerinden biri olan Kerem Görsev, 2 Mayıs tarihinde Kanyon’da dinleyicileriyle yeniden buluşuyor.

1967′de konservatuvara girdiği günden beri cazla iç içe yaşayan, profesyonel olduğu 1983′ten beri sürekli çalan ve tekniğini geliştiren, uzun yıllar gece kulüplerinde ABD’li pek çok vokaliste piyanosuyla eşlik eden Kerem Görsev, Kanyon’da Caz Havası Vol.18’in bu haftaki konuğu olacak.

Usta cazcı bu özel konserde, 2023 yılında New York’ta Russell Gunn, Eric Revis, Alvester Garnett ve Marcus Strickland gibi günümüzün önemli caz yıldızlarıyla birlikte kaydettiği 9. albümü Meeting Point’ten şarkılara yer verecek.

Piyanoda Kerem Görsev, tenor ve soprano saksafonda Engin Recepoğulları, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman’dan oluşan Kerem Görsev Quartet, 2 Mayıs Pazar günü saat 13:00’te Kanyon’da sahne alacak.

Bu keyifli performansı kaçırmak istemeyen herkesi 2 Mayıs Pazar günü Kanyon’a, Kerem Görsev Quartet konserine bekliyoruz.

Tarih : 2 Mayıs 2023

Yer : Kanyon Aktivite

Saat : 13: 00-15: 00

Kanyon
Büyükdere Cad. No:185 Levent
Tel: 0212 353 53 00

SanatLog Haber

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

1 Tweet

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType