“Sınırlar Yörüngeler 07-08″ Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor!

29 Mart 2010 Yazar: admin  
Kategori: Duyurular, Sanat, Sanatsal Etkinlikler

Siemens Sanat tarafından genç sanatı ve sanatçıları desteklemek amacıyla ilk kez 2007 yılında düzenlenen “Sınırlar Yörüngeler” yarışmasının bu yıl dördüncüsü düzenleniyor. “Sınırlar Yörüngeler 07-08” yarışması için 15 Şubat’ta başlayan başvurular devam ediyor.

Alan gözetmeksizin tüm lisans ve lisansüstü öğrencilerine açık olan yarışmaya hem bireysel hem de grup çalışmalarıyla katılmak mümkün olabiliyor. Başvuru sahipleri yarışmaya son üç yıl içerisinde her türlü içerik ve malzeme ile üretmiş oldukları en fazla üç eserle katılabiliyor. Adayların Siemens Sanat’ın web sitesi üzerinden yarışma başvuru formlarını doldurduktan sonra, başvuru dosyalarını 9 Nisan 2010 Salı günü saat 17.00’ye kadar Siemens Sanat’a ulaştırmaları gerekiyor.

“Sınırlar Yörüngeler” yarışması sonucunda, sergilenmeye layık görülen genç sanatçıların çalışmaları Mayıs ayından itibaren Siemens Sanat’ta ziyaretçilerle buluşacak. Genç sanatçıların kendilerini ifade edebilme yetisini harekete geçirmek üzere düzenlenen yarışma, başarılı görülen yapıtların sergileneceği ‘Sınırlar Yörüngeler 07’ ve ‘Sınırlar Yörüngeler 08’ isimli iki etkinlikle devam edecek.

SanatLog Haber

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

1 Tweet

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType