İstanbul’a 8 Bakış

‘İstanbul’a 8 Bakış’

8 / 18 Beyoğlu’nda yaratıcılığı, kaliteyi ve doğallığı uyum içinde tarihi bir binada birleştiren ve pek de eşi benzeri olmayan bir kompleks. Binanın 1. katında yer alan Infinitas Salon, 8 / 18’in kendi çatısı altında hizmet veren üç farklı mekanından biri. Kendisini sadece sanatla kısıtlamayarak ‘yaratıcılığın’ her türlüsüne yer vermek isteyen Infinitas, bunu yaparken karşı tarafın ünlü olup olmamasından öte binanın yaşayan ruhuna getireceği hareketi ve yeniliği ön planda tutuyor. İşte tam da bu yüzden adı galeri değil “Salon”. İşin güzel yanlarından birisi de beğendiğiniz eserleri satın alıp kendi yaşam alanlarınıza taşıyabilme özgürlüğünü sizlere sunması. Mevcut sergi bittikten sonra yerine ne geleceği sürpriz olan, şehrin yaratıcı merkezinde bulunması ile sadece bir vitrin olmaktan öteye geçen, yaratının gerçekleştiği bir ‘Salon’.

İnfinitas Salon bugünlerde 8 genç çısının, İstanbul ve çevresi üzerine farklı bakış açılarını farklı baskı teknikleri ile sundukları ‘İstanbul’a 8 Bakış’ isimli sergisine ev sahipliği yapıyor. InSitu Living Gallery İstanbul işbirliğiyle oluşturulan sergi, bu sihirli şehre yeni bir gözle bakma olanağını sunuyor.

ÇILAR:

Yusuf Sevinçli • Sevim Sancaktar • Özlem Şimşek • İlker Gürer . Mustafa Özer • Metehan Özcan • Emynassy • Yusuf Darıyerli

NEREDE?

Adres: 1 Erol Dernek Caddesi, Beyoğlu, Istanbul

Tel: +90 212 249 89 24

(8/18 Beyoğlu Ağa Camii’nin tam karşısındaki sokaktan girdiğinizde 50m. ileride sağınızda kalıyor.)

NE ZAMAN?

19 Eylül’e kadar

Açılış saatleri:

Pazartesi-Cumartesi, 12:00 – 20:00

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType