Koleksiyonerim Eylül Ayı Konsepti “Osmanlı”

7 Eylül 2024 Yazar: admin  
Kategori: Duyurular, El Sanatları, Sanat

Koleksiyonerim.com’da Eylül Ayında Osmanlı ı İle Büyüleneceksiniz…

Koleksiyonerlerin buluşma noktası Koleksiyonerim.com, Eylül ayı konsepti ile tutkunlarını nadir rastlanan Osmanlı eserleri ile buluşturuyor. Asar’ı Atika Müzayede desteği ile hazırlanan, koleksiyonerim.com Eylül ayı konseptinde yer alan eserlerin büyük çoğunluğu daha önce müzayedelerde sergilenmiş olan eserlerden oluşuyor.

Özellikle koleksiyonerlerin oldukça ilgisini çeken ve nadir rastlanan birçok eseri barındıran Eylül ayı konseptinde, Kütahya ve Çanakkale eserleri, Cüz ve Para keseleri, Biblolar, Osmanlı El Yapımı Saat gibi son derece nadir rastlanabilen eserler yer alıyor.

Bu nadide Osmanlı eserleri Eylül ayında sadece koleksiyonerim.com’da…

Koleksiyonerim.com’da neler var?

“Bir yapıyorsanız, içindeki her parçanın çok değerli olması gerekmez. yapmanın zevki, sadece sevdiğiniz için alabilme özgürlüğüdür.” felsefesi ve “Geleceğe bugünden miras bırak” sloganıyla yola çıkan www.koleksiyonerim.com, Türkiye’de yapma alışkanlığını ve bilinçli koleksiyonerler sayısını arttırmayı amaçlıyor.

Koleksiyonerim.com’u takip ederek, merakınızı bir müzeye dönüştürme şansı yakalayın. Evinizin ihtiyaçlarını geleceğe miras bırakarak dekore etmek için ister Koleksiyonerim.com’un danışmanlık hizmetinden yararlanın, ister eğitim alarak sahibi olduğunuz ya da olacağınız koleksiyonun parçalarını tanıyın.

Sitede, koleksiyoner albümü oluşturma, koleksiyonerlere yönelik eğitimler, tamir ve restorasyon hizmeti gibi hizmetlerin yanı sıra üzerine yapılan röportajları okuyarak, koleksiyonunuz ile ilgili ipuçlarına sahip olun.

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!




Additional comments powered by BackType