Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali (IICFF) Popcorn Ödülleri Başvuruları Başladı!

Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali (IICFF)’nin bu yıl dağıtacağı Popcorn Ödülleri 2009 için Türkiye başvuruları başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, Nickelodeon TV, Doğan Egmont Yayıncılık, Gode Reklam, Kadılar İnteractive, Cinecity Sinemaları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Cifej ve Artı Artı Danışmanlık tarafından desteklenen 6 - 12 yaş arası Küçük Sinemacıların ve 13-18 yaş arası Genç Yönetmenlerin katılımına açık.

Uluslararası İstanbul Çocuk Film Festivali (IICFF), dünyanın her tarafından gelen filmlerin her yıl İstanbul’da gösterildiği uluslararası bir organizasyondur.

6-18 yaş arası kendi filmini çeken ve Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali 2009′da filminin gösterilme şansına sahip olmak isteyen için Popcorn Ödülleri başvuruları başladı.

Sinemada gösterime gireceğini düşündüğünüz filminizi bize gönderin. Filminiz jüri tarafından seçildiği takdirde, diğer Küçük Sinemacıların, Genç Yönetmenlerin ve Profesyonel Sinemacıların yaptığı ile birlikte gerçek sinemada yüzlerce çocuğa gösterilsin. Ayrıntılara bölümünden ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

……….

Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali’nin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Giren: