Modern Rus Yağlı Boya Tablolar ile Eviniz Renkleniyor…

13 Ocak 2024 Yazan:  
Kategori: Resim, Sanat

 

“Ful “Ful Sail” – Parçalı Yağlı Boya Tablo

Merkezi İzmir’de olan Tablocu mağazasındaki yağlı boya tablolar görenlerde hayranlık hissi uyandırıyor…

Cesur renklerle, son düşünce akımları ile yapılmış birçok modern tablo  dekorasyonunuzda kullanmak için son derece ideal.

“Turn of the Hoop” – Parçalı Yağlı Boya Tablo

Bilindiği üzere son yıllarda baskı sekötürünün gelişmesi ve canvas tabloların çıkması yağlı boya tablo sanatına büyük bir darbe vurdu. Ancak İzmir merkezli tablocu firması bu baskı ürünlerle mücadele amaçlı Rusya’dan getirdiği ekonomik fiyatlı, renkli, modern tablolar ile tüketicilere baskı yerine yağlı boyaya yönelmelerini sağlıyor. Sitelerinde sergilenen tüm çalışmalar ressamlar tarafından el emeğiyle yapılmış yağlıboya tablolardır.

Firma yetkilisi ile yaptıımız görüşmede, kataloglarında 1400 adet yağlı boya Tablo bulunduğunu belirten yetkili, çalışmaların hepsinin el yapımı olduğunu ve hepsinin kendi ressamları tarafından tamamlanmış eserler olduğunu belirtiyor. Ayrıca çalışmaların depolarında özel ambalajlarda bekletildiğini ve internetten sipariş anı ile ile birlikte aynı gün kargoya verildiğini belirtiyor. Üstelik kargo ücreti de bulunmamakta.

Bu güzel hizmeti öğrendikten sonra ressamlarının kim olduğunu merak ediyorsunuzdur, hemen açıklık getirelim;

Nü tablolardan,  parçalı yağlı boya tablolara, doğa resimlerinden deniz tablo larına kadar tüm çalışmaların el emeği ile yapıldığını, ressamlarının ise Ukrayna da yaşayan stüdyo ressamları adı verilen 18 kişilik bir grup olduğunu öğrendik.2003 yılından beri aynı ressam grubu ile çalıştıklarını belirten yetkili, yapılan tabloların tamamı modern renk ve günümüz düşünce akımları esas alınarak resmedildiklerini ve hepsinin özgün olduğunu, ressamlarının imzasını taşıdığını belirtti.

Çalışmaların canlı görülebilmesi için mağazalarının da olduğunu belirten yetkili,  İzmir 1. Kordon’da geniş bir showroomlarının olduğunu ve İzmir halkının sanata olan yoğun ilgisinden memnun olduklarını belirtti. İzmir ve İstanbul’daki ünlü iç mimarmalarla çalıştıklarını belirten yetkili, amaçlarının 2024 yılında İstanbul’da 2 ayrı showroom/mağaza açmak olduğunu belirtti, şu anda İzmir‘de olmayanların ise internetten kataloglarını inceleyebileceklerini ve online sipariş verebileceklerini kaydetti.

 “Seni Kaybettim” – Nü Yağlı Boya Tablo

Ne diyelim, incelemesi ve karar vermesi sizden, ancak biz tabloları çok beğendik, modern çizgide olmaları, özgün olmaları, bir el sanatının söz konusu olması ve bunlarla birlikte fiyatlarının ekonomik olması don derece ideal.

Özellikle Parçalı Yağlı Boya Tablolar ve Dev Rus Tablolar bölümlerini ayrıntısı ile incelemenizi, ayrıca İzmir’e yolunuz düşerse 1.Kordon’da yer alan mağazalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Firma İletişim:

Tablocu.Com

Adres: Atatürk Cad

1.Kordon 370/A Alsancak İzmir

Tel: 0232 441 41 05