Santralistanbul Çocuk ve Genç Kış Atölyeleri 29 Ekim’de Başlıyor!

26 Ekim 2011 Yazar:  
Kategori: Duyurular, El Sanatları, Sanat, Sanatsal Etkinlikler

, genç ve aileler santralistanbul’da her zaman keşfedecekleri bir şeyler bulur!

Merak ve heyecanınızı besleyen, birikim ve paylaşımlarınızı artıran Kış Atölyeleri için kültür, , eğitim ve eğlence merkezi olan santralistanbul’da buluşuyoruz.

29 Ekim 2011 – 15 Ocak 2012

santralistanbul’un içeriği ve mimarisine paralel olarak geliştirilen santralistanbul’a özgün atölyelerde, çocuklar keşfediyor, yaratıyor ve yeni deneyimler kazanıyorlar. Gençler, heyecan duydukları veya hiç bilmedikleri bir konuda kendilerini geliştiriyor, ilham alıyor, birikim ediniyor ve sosyal becerilerini geliştiriyorlar. Ebeveynler ise isterlerse çocuklarıyla beraber atölyelere katılıyor veya sadece santralistanbul’un sunduğu birbirinden farklı içeriklerin tadını çıkarıyor…

Çocuk Atölyeleri

“Bilim”, “sanat”, “teknoloji” temaları altında 31 ayrı başlık ve 70’in üzerinde atölyeyle gerçekleşen programa, bu dönem yepyeni bir tema eklendi; “ekoloji”.

Bu kış, çocuklar elektrik santralları kuruyor, kendi yaptıkları elektrik devrelerinden oluşan bilmeceleri çözüyor, gürültücü robotlar tasarlayıp üretiyor, ışık ve gölgeler ile bir yaratım süreci yaşıyor, kendi kameralarını üretiyor, yılbaşı çikolatalarını yapıyor ve Picasso’yu keşfediyorlar.

Genç Atölyeleri

Gençler, ilham alacakları, heyecanlanacakları atölyelerde buluşuyor. “Dijital Fotoğraf”, “Bilgisayarla Müzik”, “Çizgi Roman” ve “Hikaye Fotoğrafçılığı” atölyelerden sadece birkaçı.

Aile Atölyeleri

Çocukları ile birlikte öğrenme, eğlenme, paylaşma ve üretme fırsatını yakalamak isteyen aileler, “bilim”, “sanat”, “teknoloji” ve “ekoloji” temaları altında yer alan bazı “Aile Atölyeleri”ne çocuklarıyla beraber katılma imkanını buluyorlar.

Yaratıcı, keyifli, yeni deneyim ve birikimler kazanmaya yönelik zamanını değerlendirmek isteyen çocuk, genç ve aileler, hafta sonlarında santralistanbul’un benzersiz ortamında buluşuyorlar.

ASKIDA ATÖLYE

Askıda Atölye’ye yapacağınız her katkı, bu atölyelere maddi sebepler nedeni ile katılamayan çocukların/gençlerin bu etkinliklerden yararlanmasını sağlıyor. santralistanbul sizi, kendiniz, çocuğunuz ya da kurumunuz adına askıya atölyeler asmaya davet ediyor.

Çocuk ve Genç Kış Atölyeleri (29 Ekim 2011 – 15 Ocak 2012) hakkında detaylı bilgi ve katılım için:

0212 311 78 35

0212 311 77 03

[email protected]                                                                                                                www.santralatolye.com

sanatlog.com

Enter Google AdSense Code Here

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType