Luca Schnato Kişisel Sergisi

11 Mart 2023 Yazar: admin  
Kategori: Duyurular, Resim, Sanat, Sanatsal Etkinlikler, Sergiler

Ocak 2023 de kurulan 311artworks bağımsız ve çağdaş bir alanıdır. Amacı güncel potansiyeline mekan yaratmak, genç çıları desteklemek, ı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır olan 311 Artworks kapılarını ressam Luca Schenato’nun kişisel sergisi ile 25 Subat 2023 saat 18:oo’de açıyor. Sergi, 25 Şubat - 25 Mart 2023 tarihleri arasında gezilebilir…

1978 Vicenza, İtalya doğumlu çı İstanbul’da yönetmeni ve yönetmen olarak profesyonel hayatına devam ederken, bir yandan da serbest ve illüstrasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

çı portrelerden oluşan sergisinde geleneksel öğelerle, teknolojik, ikonografik ve fantezi öğeleri bir araya getirdiği, kültürel kimeraları temsil eden, Orta Asya ve Asya karakterleri üzerine çalışmıştır.

“Müzelerin ve sergi salonlarının bazı odalarına girerken, geçmişin gerçek boyutlarından sessizce size bakan portreler ile kaplı duvarlardan her zaman çok etkileniyorum.

Figüratif ın ve izleyici arasındaki bu gerilimi, iletişimi denemesi gerektiğini düşünüyorum.

İnsan figürüne saplantım var ve hiç bir şeyi, bahsettiğim ideal gerginliğin aracılığı ile devam ettirilmesinden daha iyi bulmuyorum.

Bunun yanında, ilham almak için gerçek referanslar kullansam da, benim karakterlerimin tümü fantezi ürünüdür.” LUCA SCHENATO, OCAK 2023

311artworks

Lüleci Hendek Caddesi No:31 Tophane/Beyoğlu/İstanbul - Tel: 0 (212) 243 15 14

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType