Melis Danişmend, Çok Özel Solo Akustik Konseriyle Babylon’da

Uzun yıllar üçnoktabir ile yapan ve grubun dağılmasının ardından solo albüm çalışmalarına başlayan ve kasım ayının ikinci haftasında 10 şarkıdan oluşan ’i yayınlayan Melis Danişmend, 2 Şubat Çarşamba günü Babylon’da gerçekleşecek James Walsh konseri öncesinde solo akustik bir verecek.

Akustik gitar ve piyanonun ağırlıkta olduğu albümde tüm söz ve müzikler Danişmend’e, düzenlemeler ise Deniz Ilgar, Tansu Kaner, Barış Ertunç (Malt, eski üçnoktabir), Sertaç Özgümüş (Multitap), Harun İyicil ve Erman Seven’e ait.

Hakan Kurşun’un sahibi olduğu Pb’de ve Deniz Ilgar Home Studio’da kaydedilen albüm We Play-Odeon tarafından yayınlandı. Albümün yapımcılığını Danişmend, direktörlüğünü ise Deniz Ilgar ve Tansu Kaner üstlendi. Miks Deniz Ilgar, mastering ise Seha “kedi” Akbaş tarafından yapıldı. Kapak fotoğrafını Evren Arasıl çekti.

’in ilk klibi Bin Doz Öfke ise Tan Tunçağ (Portecho) imzasını taşıyor. Melis Danişmend’in üçnoktabir’le uzun yıllar sahne aldığı Mojo’da ve Kilyos’ta gerçekleşen çekimlerde Miray Kurtuluş yönetmen yardımcısı olarak görev yaptı.

Tarih: 2 Şubat Çarşamba

Yer: Babylon

Melis Danişmend Başlangıç: 21.30

Adres: Babylon

Şehbender Sok No:3 Tünel Asmalımescit Beyoğlu

Ücret: Öğrenci: 25 TL

Ayakta: 35 TL

sanatlog.com