Art ON the Gallery Haziran Ayını Üçüncü Sergisiyle Karşılıyor!

1 Haziran 2024 Yazar: admin  
Kategori: Duyurular, Resim, Sanat, Sanatsal Etkinlikler, Sergiler

Art ON the Gallery üçüncü sergisiyle çağdaş Türk çılarla, çağdaş ın yabancı ustalarını bir araya getiriyor. Dexter Dalwood’un yanı sıra İrfan Önürmen, Burcu Perçin ve Seçkin Pirim’in eserlerinin bir araya geleceği karma sergi 2 Haziran Perşembe günü Art ON the Gallery’de ziyarete açılıyor.

26 Mart’ta dünyaca ünlü çağdaş çıların tek ve sınırlı sayıdaki eserlerini bir araya getiren sergisiyle Akaretler’de kapılarını açan, geçtiğimiz ay ise fotoğraf çısı Ali Alışır’ ın kişisel sergisi “Sanal Mekanlar”ı sanatseverler ile buluşturan Art ON the Gallery’nin üçüncü sergisi 2 Haziran Perşembe günü açılıyor.

Art ON the Gallery’nin 2 Haziran Perşembe günü ziyarete açılacak olan karma sergisiyle İngiliz çağdaş çı Dexter Dalwood, İrfan Önürmen, Burcu Perçin ve Seçkin Pirim ile bir araya geliyor. Çağdaş ının eserlerini, dünyanın önde gelen isimleriyle bir arada sergileyerek reel bir karşılaştırma olanağı sağlamayı amaçlayan Art ON the Gallery koleksiyonerler için seminerler ve çı buluşmaları düzenliyor.

Art ON bu karma sergisinde ölmüş rock yıldızları ya da siyasi liderleri konu alan pop-art tablolarıyla bilinen ressam Dexter Dalwood, kendine özgü kolaj tekniğiyle çağdaş Türk ında dikkat çeken İrfan Önürmen, işlerinde çevresel sorunlara dikkat çeken Burcu Perçin ve üçüncü boyuta taşan işleriyle tanınan Seçkin Pirim’i bir araya getiriyor.

2 Haziran Perşembe günü ziyarete açılacak olan sergi Haziran ayı boyunca hafta içleri Salı’dan Cuma’ya, hafta sonları ise Cumartesi günü 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Şair Nedim Cd. No:4 Akaretler 34307 Beşiktaş, İstanbul/TURKEY

P: + 90 212 259 15 43 / +90 212 259 15 46 / F: +90 212 259 15 56

www.art-on.co info@art-on.co

Salı – Cumartesi 11:00 – 19:00

SanatLog Haber

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType