“Sadece Senin Kollarındayım” - Özel Tasarım Çanta Sergisi

26 Mayıs 2024 Yazar: admin  
Kategori: Duyurular, Sanat, Sanatsal Etkinlikler

“O günü içine koydum…
Sadece o sakladı benim için taşımak zorunda olduklarımı, o günü ve yanımda olduğu tüm günleri…
Kolumdaydı,
Omuzlarıma dokundu sonra…
Ellerimde hissettim bana dairliğini..
Ve evet o sadece benimdi…
O tasarımcı bu çantayı yaparken sanki bana gizlice
” dedi…”

İnsanların değer verdikleri şeyleri yanlarında taşıma isteğinin öne çıkmasından bu yana hayatımızda var olan ve günümüzde moda dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelen “çanta”lar; tasarımcıların elinde birer sanat eserine dönüşüyor. Hepsi kendi alanında profesyonelliklerini kanıtlamış nın kişiye özel, tek model olarak ürettikleri çantalar, “” ismini taşıyan sergi kapsamında bir araya geliyor.

9-27 Haziran tarihleri arasında V Sanat’ta yer alacak ve çanta tasarlamanın da bir sanat olduğunu vurgulama amacı taşıyan sergide, sanatın tuvalden çantaya akışı gösterilecek. Ünlü çanta tasarımcılarının sergiye özel sadece bir tane olarak tasarladıkları ve bir daha üretilmeyecek eserleri ile katılacakları ve aynı zamanda satışa da sunulacak çantalar sergi süresince özel kollarını arayacaklar.

, , Umut Eker, , Duygu Şahin, Merve Temur, , Zeynep Uygan, ’ın kendi tarzlarını yansıttıkları özel tasarımlarının yer aldığı sergiye onur konuğu olarak Türkiye’den çıkan ve Emré NY adı altında dünya çapında bir marka haline gelen Emre Ertürk de özel tasarımları ile katılacak. Farklı dokular, yüzeyler, kumaşlar ve tekniklerle üretilen çantalardan oluşan ve küratörlüğünü Neyran Günüçer’in yaptığı sergi Haziran ayının sonuna kadar V Sanat’ta izlenebilir.

Sergi Açılış Kokteyli:
09 Haziran, saat: 19:00

V SANAT
Büyük Çiftlik Sk.16/A Nişantaşı İstanbul
0.212. 231 58 80
info@vsanat.com

SanatLog Haber

sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType